Stay Wild En Las Casitas De Huerta Arriba

Belangrijkste voorzieningen

  • The lagest option:
  • 5 gasten
  • 2 bedden
  • 2 slaapkamers

Locatie

    Als gasten in Stay Wild En Las Casitas De Huerta Arriba Benamahoma villa verblijven, kunnen ze een bezoek brengen aan het Ecomuseo Del Agua, dat op circa 2 km afstand ligt.

    Het Sendero Arroyo del Descansadero kunnen gaten op circa 18 minuten wandelafstand van het vakantiehuis vinden.

    De villa heeft uitzicht op de berg. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Tijdens een verblijf in Stay Wild En Las Casitas De Huerta Arriba villa kunnen gasten gebruikmaken van een complete keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, keukengerei om zelf te koken. Casa Gonzalez biedt Spaanse gerechten en ligt op circa 2 km afstand.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerCTC-2019206503

    Kameropties bij Stay Wild En Las Casitas De Huerta Arriba Benamahoma

    De villa heeft uitzicht op de berg. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Stay Wild En Las Casitas De Huerta Arriba Benamahoma Restaurant foto Stay Wild En Las Casitas De Huerta Arriba Benamahoma Buitenkant foto Stay Wild En Las Casitas De Huerta Arriba Benamahoma Logo foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 60 m²

    Type bed: 3 enkele bedden

    Meer informatie +
    Stay Wild En Las Casitas De Huerta Arriba Benamahoma Restaurant foto Stay Wild En Las Casitas De Huerta Arriba Benamahoma Kamer foto Stay Wild En Las Casitas De Huerta Arriba Benamahoma Bedden foto Stay Wild En Las Casitas De Huerta Arriba Benamahoma Keuken foto Stay Wild En Las Casitas De Huerta Arriba Benamahoma Interieur foto Stay Wild En Las Casitas De Huerta Arriba Benamahoma Kamer foto Stay Wild En Las Casitas De Huerta Arriba Benamahoma Interieur foto Stay Wild En Las Casitas De Huerta Arriba Benamahoma Keuken foto Stay Wild En Las Casitas De Huerta Arriba Benamahoma Logo foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 80 m²

    Type bed: 3 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Stay Wild En Las Casitas De Huerta Arriba Benamahoma

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Stay Wild En Las Casitas De Huerta Arriba Benamahoma

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in Stay Wild En Las Casitas De Huerta Arriba villa?
      Ja, een keuken, samen met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een kookplaat, is beschikbaar in Stay Wild En Las Casitas De Huerta Arriba villa.
    • Kan ik mijn huisdier meenemen naar het vakantiehuis?
      In het vakantiehuis kunnen gasten hun huisdieren meenemen.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van de villa?
      Gasten van de villa kunnen onder andere het Sendero del río Majaceite (2 km), het Sendero El Torreón 2,1) en de Botanische tuin El Castillejo 3) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Stay Wild En Las Casitas De Huerta Arriba Benamahoma